VYRÁBÍME - BALÍME - ODESÍLÁME - DORUČUJEME = JSME PLNĚ V PROVOZU.

Futbalové trenírky sublimačná od 1 kusu

Neohodnotené
 
 

Futbalové trenírky s grafikou podľa vášho želania. Parádny darček pre každého futbalistu.

Dostupnosť Do třech týdnů
Cena €31,13 bez DPH
€37,36 / ks    
Kód tovaru 99/S112
Značka Trops-Sport
Kategória Futbalové dresy - zákazkové
 

Futbalové trenírky sublimačné

Futbalové trenírky určené na aktívnej hre presne podľa vašich predstáv. Navyše možnosť expres výroby. Výroba od jedného kusu. Navyše je možné dizajn trenírok zladiť s dizajnom dresu, štucní a klubového oblečenia.

materiál

Futbalové trenírky sú vyrobené zo 100% polyesteru. Ponúkame niekoľko druhov podľa zadania a náročnosti klienta. Najbežnejší a najpredávanejšie je materiál KLASIC. Jedná sa o kvalitný materiál spĺňajúce aj vysoké nároky. Ponúknuť môžeme aj materiál PROFI. Splníme aj vaše náročné požiadavky.

technológia tlače

Práve moderný materiál 100% polyester umožňuje využitie technológie sublimačnej potlače. Vďaka tejto technológie sa potlač trenírok stáva ,, nesmrteľným ,,. Použité vzory, farby, nápisy, logá, ... sa zapijú do látky a už ich nie je možné oddeliť. Potlač prebieha pri danej teplote a vysokom tlaku. Navyše táto technológia umožňuje tlačia aj veľmi náročné vzory, vrátane fotografií.

Veľkosti - určenie

Z ponuky veľkostí si vyberie naozaj každý. Vyrábame futbalové trenírky od veľkosti 98 do dospelej XXL. A naviac.

expres výroba

Futbalové trenírky sme vám schopní vyrobiť expres. Dokážeme aj do niektorých miest v Českej republike a do Bratislavy na slovenskom zaslať do troch dní.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: